уторак, 11.08.2020. ✝ Верски календар € Курсна листа
среда, 04.12.2019. у 19:30

Напредак од 0:2 до 3:2 против Партизана

(Фото В. Марковић)

Фудбалери Напретка победили су данас у Београду екипу Партизана са 3:2, у утакмици 19. кола Супер лиге Србије.

Партизан је головима Сејдубе Суме у 13. и 34. минуту повео са 2:0, а Напредак је преко Миљана Вукадиновића у 43. минуту смањио на 2:1.

У наставку меча, оба тима су имала прилике за гол. Садик је, након стативе у првом, погодио стативу и у другом полувремену, а добру шансу није искористио ни Сума, преноси Бета.

Након бројних неискоришћених прилика, Партизан је кажњен у финишу меча. Прво је Мирослав Бјелош у 83. минуту изједначио након велике гужве у казненом простору, да би победу гостујућем тиму донео Никола Ескић у 95. минуту.

Партизан је четврти на табели са 38 бодова, док је Напредак сада десети са 21 бодом.

Фудбалери Војводине су на свом терену победили Радник са 1:0, а стрелац јединог гола био је Петар Бојић у 63. минуту.

Војводина је тренутно друга на табели са 42 бода, док је Радник на 12. месту са 16 освојених бодова.

У преостала два меча, Мачва је на свом терену била боља од Јавора са 2:1, док је Спартак био убедљив против Пролетера и славио са 4:1.