Последња измена 22:17

Победа Денвера, Јокић 26 поена и искључење

недеља, 17.03.2019. у 09:43
(Фото Бета/АП)

ДЕНВЕР – Кошаркаши Денвера победили су претходне ноћи Индијану у Ен-Би-Еј лиги 102:100, уз 26 поена и искључење српског аса Николе Јокића.

Јокић је за 34 минута на паркету уписао и седам скокова и пет асистенција. Међутим, у финишу није помогао екипи, јер је непуна три минута до краја искључен због приговора и две техничке грешке, након што му је свиран дискутабилан фаул у нападу.

Човек одлуке био је Пол Милсап, који је погодио седам секунди пре краја, да би у последњем нападу Бојан Богдановић промашио шут за победу Индијане, пренео је Танјуг.